OFERTA PRACY – Inżynier konstruktor / płatowiec

24.02.2021

Michał Niemczyk

autor: Michał Niemczyk

Inżynier konstruktor / płatowiec

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, ul Górnicza 107

Zakres obowiązków m.in.:

  • Projektowanie struktur, systemów i instalacji statków powietrznych,
  • Nadzór nad wytwarzaniem, próbami i walidacją projektowanych elementów,
  • Nadzór nad dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
  • Udoskonalanie projektowanych elementów,
  • Sporządzanie programów prób, raportów, analiz związanych z zakresem odpowiedzialności
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik (absolwenci kierunków lotniczych mile widziani),
  • Mile widziane doświadczenie w firmie lotniczej – ale nie wymagane,
  • Umiejętność obsługi programów CAD (Siemens NX),
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość pakietu Office,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Samodzielność, chęć rozwoju,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w krótkim czasie,
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres m.wolak@marganski.pl w temacie wpisując [konstruktor].

Dziękujemy za przesłane CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).